Eva’nın Çığlığı Jennifer McMahon

Eva’nın Çığlığı kitabında paranormal aktivitelerin biraz zayıf kaldığını söylemek isterim. Fakat yazarın mağdur edilmiş öfkeli hayalet hikayelerini okumayı çok seviyorum.

Jennifer McMahon yine sıra dışı ve ilgi çekici bir eserle karşımızda ve biraz dikkat isteyen bir okuma ile yazarın, stilini bildikten ve taşları yerine oturttuktan sonra kitap daha fazla dikkatinizi çekecek ve sizi içine çekecektir.

Okuması gayet rahat ve zevkli olan kitap olmasına rağmen sevmediğiniz bölümlerde olacaktır ama, kitabın akıcılığından onu pekte umursamayacak ve bir an önce kitabın sonuna gelmek isteyeceksiniz.

Eva’nın Çığlığı Kitap Tanıtım Metni

“McMahon Eva’nın Çığlığı’nda korku-gerilim türünde ne kadar başarılı olduğunu bir kez daha gözler önüne seriyor. Kesinlikle okumalısınız!”

-The New York Times

“McMahon’ın son kitabında gizem ve hayal gücü yine akıl almaz bir uyum içinde. Sizi uykusuz geceler bekliyor.”

-Booklist

“Eva’nın Çığlığı, McMahon’ın yarattığı muhteşem atmosferi ve merak uyandıran anlatımıyla kesinlikle yılın en iyi gerilim romanlarından biri.”

-Kirkus Review

Eva babasının şaşırtıcı şeyler icat etmesine tanık olarak büyümektedir. Bu icatların en ilginci ise insanları ölülerle konuşturduğu iddia edilen, Edison’un mirası da sayılabilecek bir makinedir.

Ama bir gece kasabada çıkan fırtına Evaların nehir kenarındaki evlerini vurur ve aile bu felaketle paramparça olur.

Eva’nın o geceden hatırladığı tek şeyse, Edison’a ait makineden gelen bir sesin, “Tehlikedesiniz!” Diye bağırmasıdır. Üstelik çok geçmeden Eva tehlikenin kendisine düşündüğünden de yakın olduğunu anlayacaktır.

korku-gerilim türünde yazdığı pek çok kitapla hem okurlar hem de eleştirmenler tarafından ilgiyle takip edilen Jennifer McMahon son kitabı Eva’nın Çığlığı’nda da kan donduran, sürprizlerle örülü, karanlık bir hikayenin peşine düşüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir