Harry Potter Sihir Tarihi Kolektif

Harry Potter Sihir Tarihi, kitabı Harry Potter hakkında çok derin detaylar ve çizimler içermektedir. Yazarın seri nüshalarını da içine koyması etkilendiği şeylere delillerle yer vermesi aşırı güzel bir şeydir.

Kitabı okurken kendinizi Hogwarts’ta sınıfın birinde Mcgonagall’ı Lupin’i Sprout’ı dinlerken bulacaksınız. Kitabın içinde gerçek bilgilerin olması okuyan herkesi çok memnun edeceğinden eminim.

Harry Potter Sihir Tarihi, kitabı ile sizlerde Harry Potter’in dünyasına yolculuk edebilirsiniz. Kitap tanıtım metnini okuyarak daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Harry Potter Sihir Tarihi Kitap Tanıtım Metni

Harry Potter ve Felsefe Taşı’nın yayımlanışının yirminci yılı şerefine sihir tarihini keşfetmeye davetlisiniz…

Bu kitap J.K. Rowling’in kişisel koleksiyonundan daha önce hiç görülmemiş parçalar da dahil olmak üzere British Library’nin arşivlerinden garip, müthiş ve ilham verici parçalarla dolu harika bir eser.

Sizi Astronomi’den İksir derslerine, Tılsımlar’dan Kehanet’e Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’nun ders programını derinlemesine keşfetmeye davet ediyor.

Uzmanlardan oluşan bir kadro, sizi British Library’den ve dünyanın dört bir yanındaki koleksiyonlardan itinayla seçilmiş nadide parçalar arasında gezdirerek, sihirle ilgili bütün konularda size rehberlik edecek.

Kadim büyü kitaplarını inceleyecek, gökyüzü kürelerine hayret edecek, Yaşam İksiri’nin sırrını açığa çıkarmayı vaat eden tezhipli bir el yazmasını açacaksınız.

Ejderha kanı şişelerine, yılan biçiminde asalara, acayip adamotu köklerine, renkli at-adamlara ve gerçek bir cadı süpürgesiyle karşılaşmaya hazır olun. Harry Potter hikayelerinin sihir, tarih ve mitle kesişimi hem büyüleyecek hem de eğlendirecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Son Yorumlar