İrene Hannon Gecenin Aynası

Hayatınızda okuyacağınız en gizemli ve merak uyandıran kitap arasında yer alan Gecenin Aynası bencilliğin nelere sebep olacağını açık bir şekilde gösteren harika bir eser diyebilirim.

Yazar, Irene Hannon kitabının içeriğinde öyle bir sır perdesi aralamış ki kesinlikle okurken içinde kaybolacaksınız. Olayları ilk başta çözebildiğimizi düşünsek’de kitabın sonlarına geldiğimizde bütün doğru bildiklerimiz  yanlış çıkacaktır. Beklenti içinde okuyabileceğiniz kitaplar arasında yer alıyor.

Bu nedenle bana göre en iyi ve güvenli şey hayatınızı dengede tutmak olmalıdır. Kitabı okuyacak olan ve okuyanlara şimdiden keyifli okumalar dilerim.

Gecenin Aynası Kitap Tanıtım Metni

Hayatını alt üst edecek sırların varsa korku her an ensendedir.

Gazeteci Moira Harrison yağmurlu bir gecede, arabasıyla ıssız bir yolda kaybolur. Güçlükle ilerlemeye çalışırken kendisine dehşet dolu gözlerle bakan birini gördüğünde frene asılır fakat geç kalmıştır.

O sırada bir adam ortaya çıkar ve yardım çağıracağını söyler. Ardından dünya kararır. Moira kendine geldiğinde yapayalnızdır. Etrafta kazazede de dahil hiç kimse yoktur.

Genç kadın yolda gördüğü kişinin korku dolu gözlerini unutmasa da kimseyi hikayesine inandıramaz, ta ki yardım için kapısını çaldığı Dedektif Cal Burke’le tanışana dek.

İpuçları ortaya çıktıkça, birilerinin insanın kanını donduracak türden bir gerçeği saklamaya çalıştığı anlaşılır. Moira ve Cal bu ölümcül sırrın yolunda iz sürerken, aşkın peşine düştüklerinden de habersizdirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir