Küçük Aptalın Büyük Dünyası Pucca

Günlük tarzı yazılan Küçük Aptalın Büyük Dünyası, okuyan herkesi kendine hayran bırakacak. Yazar tüm içtenliğiyle düşmelerini, kalkmalarını, iyisini, kötüsünü anlatmış kitabında. Bu kitapta küçük aptalın dünyasına hoş gelmiş oluyorsunuz.

Pucca, kitabını o kadar güzel kaleme almış ki, gizlice birinin günlüğünü okuyormuş gibi hissettiriyor. Her ne kadar rahatsız edici bir durum gibi görünse de karşı konulamaz.

Kafa boşaltmak için, en sıkıntılı zamanınız da bırakın tebessüm etmeyi kıkır kıkır güldüren ve herkesin kendinden bir parça bulduğu hikayelerle dolu. Kesinlikle okumanızı tavsiye ederim.

Küçük Aptalın Büyük Dünyası Kitap Tanıtım Metni

“Pucca, hepimizin içinde olanı “Bunu ben yazmalıydım” ya da “Hah, evet ya ben bunu nasıl düşünemedim” dedirten bir hatun kişi… O gerçek bir devrimci.

Bizim neslimizin çok sevdiği ” Başkası olma Allah belanı versin, bir kere de kendin ol” akımının en iyi temsilcilerinden biri…

Bu kitap tavsiyeler tavsiyesi… (insan, eli kalem tutan biri olarak inceden kıskanmıyor da değil bu kıvrak kalemi :)”

-Rahşan Gülşan / Habertürk

“Kitapta, belki ilişki koçlarının bile çıkaramayacağı tespitler, veremeyeceği nasihatler var. Filozoflarla taş çıkartan aforizmalar, küfürler arasında kaynayıp gidiyor ama yakalayanı da inanılmaz eğlendiriyor.

Hatta kitabın bazı yerlerinde artık gülmekten ne okuduğunuzu bildiğiniz halde devam ediyorsunuz sayfaları çevirmeye…

Pucca’nın hayatına giren bir çok erkekte kendinizinkinden de bir şeyler buluyorsunuz… kitabı okurken, birçok yerde Pucca’yı alnından öpmek istiyorsunuz. Sizin için, sizin intikamlarınızı da alıyor sanki…

-Elif Ekinci / Radikal Kitap

“Blog dünyasının “celebrity”si Pucca, … ben olsam olsam Törkiş Bridget Jones olabilirim… diyor.”

-Elif Berköz Ünyay / Milliyet Pazar

“… bu yaz Dizüstü Edebiyat yazı olacak gibi…”

-Onur Baştürk / Hürriyet Kelebek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir