Metis Ajanda 2019 İnsan Nedir ki? Müge Gürsoy Sökmen, Özde Duygu Gürkan

Yeni yılın da yaklaşması ile birlikte insanların hoş bir hediye arayışına girmesi Metis ajandalarını şık bir hediye olarak ön plana çıkarıyor. Geleneksel Metis ajandaları her sene farklı bir ajanda teması olarak hazırlanıyor. Müge Gürsoy Sökmen ve Özde Duygu Gürkan tarafından hazırlanan ajandanın 2019 yılının özel teması Metis Ajanda 2019 İnsan nedir ki? temasıdır. İnsana farklı bir yaklaşım sunan ajandanın özelliklerine bakıldığında karşınızda bir kitap, bir defter, bir yıllık ve daha birçok şey görebileceksiniz.

 Bir Ajdandadan Daha Fazlası

Bir ajanda gibi görünen fakat ajandadan çok daha fazla özelliklere sahip olan Metis Ajanda 2019 İnsan Nedir ki? İçerisinde birçok metin bulunduran aynı zamanda yıllık planlamalarınızı yapabileceğiniz not defteri de bulunduran bir yardımcıdır. İçerisinde birçok farklı metin bulunduğu için satın aldığınızda hem okuma ihtiyacı hissedeceksiniz hem de önemli bilgileri sürekli olarak yanınızda taşıyacaksınız. Ajanda olarak her türlü gereksinimi karşılayan eserin yazarları Özde Duygu Gürkan ve Müge Gürsoy Sökmen’dir. Eser 2019 yılına dair tüm planlamalarınızı yapabilmenize olanak tanıyor. Plaka numaraları, önemli telefonlar, kaynakça, telefon kodları, saat farklılıkları, telefon rehberi, not defteri bölümü, tüm büyükelçilikler ve konsolosluklar da ajanda içerisinde bulunuyor. Bunun yanında en yakın hastaneleri arayabilmeniz için hastaneler de ajanda içerisinde yer alıyor.

Metis 2019 İnsan Nedir ki? Teması

Her sene farklı bir tema ile çıkarılan Metis ajandaları 2019 yılı için ‘İnsan Nedir ki?’ teması ile hazırlanıyor. Son derece hoş metinlerin derlenerek hazırlandığı ajanda insanı ele alıyor. İnsanı her şekli ile ele alan yeni temada insanlar varoluşlarını ve yaşamdaki tüm sorumluluklarını sorgulamaya doğru yol alacaklar. Bir ajanda, bir kitap, bir defter ya da bir yardımcı. Kitapta her şey bir arada sunuluyor. Ajanda 2019 yılının özel teması ile hazırlandığı için bu eseri bir kitap olarak da satın alabilirsiniz. İnsanlara çok yönlü bir eser olarak sunulduğundan herkes az çok aradığını bulabilme imkanı elde ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir