Ölümün Şifresi Glen Erik Hamilton

Kitap Afganistan’da savaşan bir askerin hikayesini anlatmaktadır. Eski bir hırsız olan dedesinin ölümünü araştırırken okuyucuyu da kendisi ile birlikte maceraya sürüklüyor. Ölümün Şifresi, kitabını büyük bir heyecan ile okuyacağınızdan eminim.

Yazar, Glen Erik Hamilton, kitabın baş karakterinin yaşadığı olayları esrarengiz bir şekilde kaleme almış. Öyle ki okuyan herkesi kendi içine çekecek bir kitap. Mutlaka okumanızı tavsiye ederim. Kitaplı ve keyifli günler dilerim.

Ölümün Şifresi Kitap Tanıtım Metni

2016 Nero Adayı Gerçekçi ve cesur macera sevenler Ölümün Şifresi’ni okumalıdır. G. E. Hamilton, eğlenceli, hızlı akan, kanunsuzluklarla, büyük suçlarla ve pişmanlıklarla dolu bir hikaye yaratmıştır.

FreshFiction.com

Altı yaşından itibaren dedesi Donovan tarafından büyütülen Van Shaw, araba çalan, güvenlik alarmlarını devre dışı bırakan, kasaları açan ve işletmeleri soyan profesyonel bir hırsız olmak için yetiştirilmiştir.

Dedesi vurularak ölüme terk edildiğinde bir Ordu Muhafızı olan Van Shaw, katili bulmak için çocukluğunda bir parçası olduğu suç dünyasına yeniden adım atar ve şok edici bir aile sırrını su yüzüne çıkartır.

Pek çok savaş atlatan Van, yaşlı adamla paylaştığı,bir ömür süren kötü geçmiş sebebiyle polislerin suçu kendisiyle ilişkilendireceklerinin farkındadır. Van adını temize çıkarmak ve dedesinin intikamını almak için tetikçinin izini sürmek zorundadır.

Dono büyük ihtimalle ateş eden kişiyi tanıyor olmalıdır. Acaba aç gözlü bir suç ortağı mıdır? Hoşnutsuz bir rakip midir?

Ordudan ve suç hayatından elde ettiği yetenekleri kullanarak kendisini Dono’nun hayatının derinliklerine götürecek ipuçlarını takip eder ve bunca yıllık sessizlikten sonra dedesinin kendisine neden ulaştığını bulmaya adım adım yaklaşır.

Her şeyin pamuk ipliğine bağlı olduğu bu vahşi dünyaya yeniden düşen Van, geçmişinin bugününe fazlasıyla tesir ettiğini ve en yakınındakilerin sakladıkları sırların en ölümcül sırlar olduğunu keşfeder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir