Pia Mater

Bilindik romanlardan farklı olarak bilim üzerinden okuyucusunu heyecanlandıran yazar, sürükleyici kitabı ile dikkat çekiyor. Bir Nöro-Roman olarak yazarın kitabını tanımlaması kitabın bilindik romanlardan farklı olduğu izlemini bizlere anlatıyor.  Macera, bilimi okuyucularına farklı bir dille anlatan Pia Mater yeni bir deneyim sunuyor.

Diğer Romanlardan Çok Farklı

Bilim dalında birçok kitabı bulunan yazarın Pia Mater kitabında ana tema olarak beyin ve hücrelerin bağlantısı ele alıyor. İnsanoğlunun beyin yapısını ve diğer organlarla olan bağlantısını ele alan kitapta yaşlılıkla gelen kopuklukların nasıl geliştiğini daha önce hiç böyle düşünmediğinizi göreceksiniz. Tüm hücrelerin nasıl çalıştığını merak eden bilim adamının başından geçenleri konu alan kitapta vücudun çalışma sistemini bulacaksınız. Bununla birlikte beynin tüm organlara hükmederken nasıl oluyor da bir süre sonra yaşlılığın gelmesi ile organların beyinden bağımsız şekilde hareket ettiğini siz de okurken hayretle takip edeceksiniz.

Okuyucu Kitabı Çok Sevdi

İlk baskısı 2019 yılında yapılan kitap kısa sürede okuyucular tarafından çok sevildi. Kitap 424 sayfadan oluşmakta olup, 2. Hamur tipi kağıt ile baskı alınmıştır. Kitabın boyutlarına baktığımızda ise 13,5 * 21 cm ebatlarında olduğunu görüyoruz. Bu da kitabı işten ya da okuldan gelirken kolayca okuma imkanı sunuyor bizlere. İlk basım sonrası hemen ikinci basımı gelen kitabın bu 3. Basımı ile yine okuyucular tarafından kısa sürede satın alınması bekleniyor. Birçok kitabı ile okuyucuların sevgisi olan Serkan Karaismailoğlu yeni romanı ile yine dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Son Yorumlar