Sevginin Büyüsü Beth Hoffman

Sevginin Büyüsü, küçük bir kızın 12 yaşına kadar hasta annesi ile vermiş olduğu mücadeleyi ve sonrasında iyi niyetli bir akrabasının yanına yerleşmesi ile hayatının hiç beklemediği kadar güzel bir şekilde değişmesini anlatan güzel bir hikaye diyebilirim.

Yazar, Beth Hoffman yine güzel bir kitap ile yüreğimizi ısıtmayı başarmış. Eminim sizlerde benim gibi keyifle okuyacaksınız bu harika kitabı.

Kitap hakkında pek bir şey söylemek istemiyorum okuduğunuz zaman daha iyi anlayacaksınızdır.Kitap tanıtım metnini okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim.

Sevginin Büyüsü Kitap Tanıtım Metni

Hayatın zorluklarını yenip hayatta kalabilen kadınlar daima güçlü ve güzeldir. Bazen hayat kötüye gider, her şey içinden çıkılmaz bir hal alır.

Yapılacak bir şey yokmuş gibi görünür, sanki çıkmaz bir sokaktasınız dır. İnancınızı yitirdiğiniz, bitti dediğiniz, dua etmekten bile vazgeçtiğiniz anda, hayat size inanmanız, umut etmeniz ve yeniden başlamanız için göz kırpar. Sevginin Büyüsü her şeye rağmen hayata tutunmanın hikayesi.

“Acıların, insanları gerçek dostluklara ve sevgiye sürükleyişinin büyüleyici hikayesine tanıklık edeceğiniz, sımsıcak bir roman…”

-Kristin Hannah

“Sevginin Büyüsü okuyucularına paha biçilmez bir değeri hatırlatıyor: Her şey içinden çıkılmaz göründüğünde bile, birkaç iyi arkadaş hayatınızı bunun tam tersine çevirebilir.”

-People

“Sevginin Büyüsünü okurken kalbim CeeCee adına defalarca kırılırken bile, kendimi gülmekten alamadığım zamanlar oldu. CeeCee’nin kaybettiklerini unutamayacaksınız, ama onun cesaretini ve iç dünyasının derinliğini de aklınızdan çıkaramayacaksınız.”

-Luanne Rice

“İnsanın içine işleyen dokunaklı bir roman. Güney’in yaz akşamlarındaki manolya kokuları gibi cazip, kendini sevdiren ve tatlı tadındaki bu kitabı okumak gerçek bir keyif.”

-Mary Kay Andrews

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Son Yorumlar